Powiatowy dzień walki z cukrzycą

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Powiatowy w Świdwinie informuje, że w dniu 7 listopada (sobota) obchodzony będzie  ,,Powiatowy Dzień Walki z Cukrzycą”.

Na spotkanie, które odbędzie się w zamku organizatorzy zapraszają szczególnie osoby chore na cukrzycę wraz z rodzinami. W programie m.in. wykład na temat cukrzycy, który wygłosi dr nauk medycznych diabetologii Piotr Molęda z Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Policach. Także loteria fantowa – każdy los wygrywa.    

Paweł Gasztolg

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Oddział Powiatowy w Świdwinie

 
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Szanowni  Państwo,

Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego w Szczecinie-realizator szkoleń oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zapraszają na:

bezpłatny, profesjonalny cykl szkoleń z zakresu tworzenia wniosków o uzyskanie środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenia

Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego, jako realizator szkoleń w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na – Bezpłatny cykl szkoleń z zakresu tworzenia wniosków do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa, skierowanych do min. przedsiębiorców, pracowników samorządowych, pracowników : Ośrodków Pomocy Społecznej, organizacji pozarządowych, instytucji kulturalnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na BIP-ie Starostwa Powiatowego w Świdwinie

 
Biuletyn Informacyjny Powiatu Świdwińskiego

Bo mi tak w duszy gra        

       Wydajemy siódmy numer  bezpłatnego Biuletynu Informacyjnego Powiatu Świdwińskiego.
Gratulujemy sukcesu naszemu maratończykowi Wojciechowi Pismenko, także „Skarbom” ze Sławoborza – promującym swoimi osiągnięciami nasz powiat świdwiński.
Informujemy o Spotkaniu Pokoleń i pracy dla cudzoziemców. Także o „Szpitalu w dzierżawę”, czyli o ostatnich decyzjach związanych ze szpitalem w Połczynie-Zdroju.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 311 312 313 314 315 Następna > Ostatnie >>

Strona 315 z 315

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości