W Świdwinie sukces Przyjaciół Walasa

11 lutego 2017 roku w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Jana Pawła II w Świdwinie  odbył się IV TURNIEJ  WALASA w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Piękna hala od rana do wieczora pękała w szwach… Tego dnia Akademia Piłkarska Technik Świdwin wraz z  Stowarzyszeniem Turystyczno – Sportowym Przyjaciele Walasa zorganizowała kolejny już turniej piłkarski poświęcony pamięci Łukasza Walko. Dla Łukasza Walko piłka nożna była wszystkim.  Kiedy wspólnie z kolegami zdobył mistrzostwo województwa szkół podstawowych wiedział, że to początek. Później z dużym powodzeniem grał w Spójni Świdwin i Hutniku Szczecin. Z kolegami  z Politechniki Szczecińskiej wywalczył Mistrzostwo Polski Szkół Wyższych. Po studiach wrócił do Świdwina i tu dalej uprawiał ukochaną  dyscyplinę sportu. Kiedy narodził się pomysł założenia szkółki piłkarskiej dla najmłodszych bez namysłu podjął się funkcji trenera. Dzieci, które trenował w Akademii Piłkarskiej Technik Świdwin go uwielbiały.

Więcej…
 
INFORMACJA
Dab_ Jozef
Zapraszamy do głosowania na Józefa - reprezentanta Polski w imieniu Starosty Powiatu Strzyżowskiego, szczegóły na www.facebook.com/PCKiTWisniowa oraz www.treeoftheyear.org
Więcej…
 
„Wiedza i sport jako forma rehabilitacji dla niepełnosprawnych”
a

Podsumowanie zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pod nazwą: „Wiedza i sport jako forma rehabilitacji dla niepełnosprawnych” z zawartej umowy nr SO.524.1.3.2016 ze Starostwem Powiatowym w  Świdwinie i Stowarzyszeniem „Amazonka”. Dzięki zadaniu publicznemu powierzonemu przez Starostwo Powiatowe w Świdwinie naszemu Stowarzyszeniu, nasze członkinie i osoby z terenu powiatu mogły korzystać z zajęć prowadzonych na basenie, przez instruktora – Panią Agatę Pawłowską.

Więcej…
 
Uwaga ! Nabór wniosków do PFRON

"Program wyrównywania różnic między regionami III" w 2017 roku. Powiat Świdwiński przyjmuje Wnioski i wystąpienia dotyczące obszarów B, C, D, F i G programu w terminie do 1 marca 2017 roku. Więcej informacji oraz wzory szczegółowe dokumentów: http://www.pfron.org.pl/pl/programy-i-zadania-pfr/program-wyrownywania-ro

Kontakt : Anna Zglenicka + 94 65 03 38 +531 72 75 75 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Off - road po połczyńskich lasach

Sobota dla wychowanków Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Świdwinie upłynęła pod znakiem off - road'u po połczyńskich lasach. Dziękujemy grupie „Stowarzyszenie Aktywnej Turystyki 4x4 Szczecin” za przyjazd i dostarczenie najmłodszym potężnej dawki zabawy i emocji. Dziękujemy również Nadleśnictwu Połczyn – Zdrój Lasy Państwowe za pomoc, upominki dla dzieci, zorganizowanie ogniska i obecność z-cy Nadleśniczego Roberta Karpińskiego.

Więcej…
 
INFORMACJA
Bezzwrotne dotacje czekają na Twoją firmę!
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, ogłosiło II konkurs dedykowany
branży chemicznej
INNOCHEM (budżet 180 mln PLN!)
·        Dofinansowanie do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych
·        Dofinansowanie do projektów inwestycyjnych.
Nabór wniosków potrwa od 1 marca do 28 kwietnia 2017 roku.
Sektor chemiczny jest jednym z wiodących sektorów polskiej gospodarki, generującym szereg innowacyjnych rozwiązań. W związku z tym będzie on jednym z obszarów
w szczególny sposób wspieranych ze środków publicznych w 2017 roku.
Należy jednak podkreślić, że konkurs INNOCHEM nie ogranicza się wyłącznie
do projektów składanych przez firmy z branży chemicznej. Ważnym aspektem jest wpisywanie się projektu w zakres agendy badawczej wspieranej w naborze wniosków.
O wsparcie mogą ubiegać się wszyscy przedsiębiorcy (jak również konsorcja przedsiębiorstw) planujący samodzielną , lub we współpracy z przedstawicielami sektora nauki, realizację projektów badawczo-rozwojowych, których efektem
są rozwiązania innowacyjne (produktowe lub procesowe) w skali co najmniej kraju.
W szczególności konkurs ukierunkowany jest na obszary tematyczne:
1. Obszar tematyczny I – POZYSKIWANIE SUROWCA
2. Obszar tematyczny II – WYTWARZANIE PRODUKTÓW PODSTAWOWYCH
3. Obszar tematyczny III – WYTWARZANIE PRODUKTÓW SPECJALISTYCZNYCH
4. Obszar tematyczny IV – NOWE TECHNOLOGIE
5. Obszar tematyczny V – OBSZARY HORYZONTALNE (OPTYMALIZACJA PROWADZONYCH PORCESÓW, NISKOEMISYJNE TECHNOLOGIE WYTWÓRCZE)
Projekt może obejmować badania przemysłowe i prace rozwojowe albo wyłącznie prace rozwojowe. Intensywność pomocy może wynieść do 60% (prac rozwojowych) oraz nawet do 80% (dla badań przemysłowych)[i]. Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych wynosi 1 mln PLN, zaś maksymalna 20 mln PLN. Do kosztów tych zaliczyć należy:
·        Koszty bezpośrednie – wynagrodzenia osób zaangażowanych w realizację przedsięwzięcia;
·        Koszty podwykonawstwa - w tym usługi badawcze realizowane m.in. przez podwykonawców naukowych;
·        Pozostałe koszty bezpośrednie – obejmujące koszty materiałów operacyjnych, koszty użytkowania sprzętu i wyposażenia, koszty promocji i inne bezpośrednio związane z realizacją przedsięwzięcia badawczego;
·        Koszty pośrednie – do 17% sumy kosztów wliczanych do podstawy obliczenia kwoty kosztów pośrednich.
Eksperci EFA Polska zweryfikują dla Państwa plany rozwojowe wydając jednocześnie rekomendację wyboru optymalnego kierunku ubiegania się o dofinansowanie.
Nasze doświadczenia, poparte przykładami projektów, jakie uzyskały dofinansowanie
w pierwszym konkursie INNOCHEM dają Państwu gwarancję najwyższej jakości obsługi.
Nie czekaj! Już dziś umów się na bezpłatną konsultację i analizę planów rozwojowych! Napisz do Magdaleny Mróz, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 663 883 391
[i] Wysokość dofinansowania jest uzależniona od wielkości przedsiębiorstwa oraz rodzaju prac badawczo-rozwojowych.
Bezzwrotne dotacje czekają na Twoją firmę!
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, ogłosiło II konkurs dedykowany
branży chemicznej
INNOCHEM (budżet 180 mln PLN!)
·        Dofinansowanie do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych
·        Dofinansowanie do projektów inwestycyjnych.
Więcej…
 
Zaproszenie
kaz
Więcej…
 
Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2017 r.

Załącznik do Uchwały Nr 75/167/17 Zarządu Powiatu w Świdwinie z dnia 7 lutego 2017 r.

Zarząd Powiatu w Świdwinie informuje, że został rozstrzygnięty otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w 2017 r.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 315

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 132 gości