Informacja
Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew zaprasza na Skaryszewski Jarmark Koński WSTĘPY 2017.   Szczegóły wydarzenia--->kliknij
 
Odprawa roczna świdwińskiej Policji

225-22661_m30 stycznia 2017 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Świdwinie, w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotra Ostrowskiego, przedstawicieli władz samorządowych oraz służb i podmiotów na co dzień współpracujących z Policją, świdwińscy policjanci podsumowali efekty pracy jakie osiągnęli w 2016r. Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Świdwinie insp. Piotr Krakowski omówieniem stanu bezpieczeństwa na terenie Powiatu Świdwińskiego oraz wyników jakie osiągnęli policjanci poszczególnych komórek jednostki. Świdwińska policja może poszczyć się znacznym spadkiem przestępstw, w porównaniu do roku 2015 w analizowanym czasie odnotowano o 179 przestępstw mniej.

Więcej…
 
Szkoła cukrzycy

Szkoła Cukrzycy zaprasza na kolejne spotkanie wszystkich zainteresowanych. Tematem będzie: ostre powikłania cukrzycy - hipoglikemia, kwasica cukrzycowa - jak ich unikać ? Osoba z cukrzycą w pracy. Kierowca z cukrzycą. Wykład poprowadzi doktor Jerzy Krawczyk. Spotkanie odbędzie się 7 lutego w świdwińskim zamku, sala widowiskowa o godz. 17:00.

Zarząd Diabetyków

Prezes Paweł Gasztold

 
Żegnamy naszego kolegę
nekrolog_blaszczyk
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU ORGANIZACJOM POŻYTKU PUBLICZNEGO Z TERENU POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO

Przekazując swój 1% podatku, wspieramy działalność organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Powiatu Świdwińskiego. Ważne zadania i cele społeczne, akcje charytatywne ....Wszystko to dzieje się z pożytkiem dla Powiatu Świdwińskiego i nas samych. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i promocji działających OPP w Powiecie Świdwińskim. Szczegółowe dane Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) z terenu Powiatu Świdwińskiego można sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości – Krajowy Rejestr Sądowy : ems.ms.gov.pl

Więcej…
 
Dobry występ Oldbojów Pametu Świdwin

28 stycznia 2017 roku w Hali Sportowej przy ul. Kościuszki 1A w Karlinie odbył się III TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW o Puchar Burmistrza Karlina. Współorganizatorami turnieju byli Zarząd Obiektów Sportowych, Turystki i Rekreacji w Karlinie, KS MaxTrans/Sokół Karlino i Stowarzyszenie Oldbojów Piłki Nożnej „Pomorska Liga Oldbojów”. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów - w drodze losowania podzielonych na dwie grupy. W grupie A wystąpili: Intermarche/Rega Trzebiatów, Ikar Krosino (oba zespoły II liga PLO), Oldboje Iskra Białogard i Zryw Kretomino (oba zespoły I liga PLO). W grupie B zagrali: Amator Kołobrzeg (I liga PLO), Bizon 1977 Cerkwica, Maxtrans/Sokół Karlino i Pamet Świdwin (II liga PLO). Zawody w grupach rozegrano systemem „każdy z każdym”, zmiany „lotne”, czas zawodów 1 x 12 min., a w finale rozegrano mecz 2 x 10 minut. Łącznie zagrano 18 spotkań, momentami bardzo emocjonujących, a w szczególności mecz finałowy. Łącznie strzelono 94 bramki, a gole Tomasza Tomaszczenika z Trzebiatowa i Romana Grosika z Pametu ucieszyłyby oko najwybredniejszego kibica i pokazały wysokie umiejętności piłkarskie.

Więcej…
 
Pomagać może każdy i wszędzie …..

15 stycznia 2017r. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku uczniowie z Zespołu Placówek Specjalnych w Sławoborzu wzięli w niej czynny udział. Wychowankowie pod bacznym okiem wychowawców przygotowali prace, które przekazali do sztabu WOŚP w Sławoborzu na licytację. Uszyli piękne zabawki - przytulanki, które wsparły całą akcję w kwocie 700zł.

Więcej…
 
XXVII Sesja Rady Powiatu
IMG_9280

W dniu 26 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyły się obrady XXVII Sesji Rady Powiatu w Świdwinie. Przewodnicząca Rady Danuta Malitowska dokonała otwarcia obrad, witając radnych, przybyłych gości, mieszkańców Powiatu Świdwińskiego za pośrednictwem TV Rega oraz przedstawiła porządek obrad. Po stwierdzeniu quorum oraz jednogłośnym przyjęciu protokołu z poprzedniej sesji, Starosta Mirosław Majka przedstawił informację z pracy Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym. W ramach interpelacji pytanie zadał Janusz Wierzbicki, na które odpowiedzi udzielił Starosta w punkcie dotyczącym odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych. Kolejnym punktem obrad było przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Świdwińskim za 2016 rok. Sprawozdanie przedstawił Starosta Świdwiński.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 315

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości