Szkoła cukrzycy

Szkoła Cukrzycy zaprasza na kolejne spotkanie wszystkich zainteresowanych. Tematem będzie: leczenie cukrzycy - dla kogo insulina ? Cukrzyca u kobiet - problem nie tylko kobiet. Wykład poprowadzi doktor Jerzy Krawczyk. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia w świdwińskim zamku, w sali widowiskowej o godz.: 17.00.

Zarząd Diabetyków

Prezes Paweł Gasztold

 
Pierwsze posiedzenie Rady LGD - "Powiatu świdwińskiego"

Lokalna   Grupa   Działania        –        „Powiatu Świdwińskiego” zaprasza członków Rady na I Posiedzenie Rady LGD dotyczącego oceny wniosków  na dofinansowanie operacji w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresach:

  • Podejmowanie działalności gospodarczej – Konkurs 1/2017
  • Rozwijanie działalności gospodarczej- konkurs 2/2017

Posiedzenie odbędzie się w dniu 1 lutego  2017 roku o godz. 9:00 w siedzibie  LGD -”Powiatu Świdwińskiego” w Świdwinie, ul. Kołobrzeska 43, 78-300 Świdwin

Więcej…
 
Czwarta lokata Powiatu Świdwińskiego !
pppNiezmiernie miło nam poinformować, że Powiat Świdwiński już po raz piąty z rzędu znalazł się wśród laureatów Ogólnopolskiego Rankingu Związku Powiatów Polskich w kategorii „Powiatów do 60 tys. mieszkańców”. Starania i osiągnięcia Powiatu Świdwińskiego w 2016 roku pozwoliły nam zająć miejsce w najlepszej dziesiątce rankingu w w/w kategorii. O czołowe miejsca w rankingu, w tej kategorii, przez cały rok ubiegało się ponad 100 powiatów. W ciągu minionych  lat Powiat Świdwiński wiele razy zajmował czołowe lokaty. W edycji 2016 nasz Powiat znalazł się na zaszczytnym czwartym miejscu.Jest to, jak do tej pory najwyższa lokata, jaką udało nam się osiągnąć. Kolejność miejsc w rankingu uzależniona jest od wyników osiąganych przez samorząd oraz zrealizowanych projektów.
Więcej…
 
Informacja Szkolnego Koła PCK przy ZSR CKP

UWAGA!

Szkolne Koło PCK organizuje akcję poboru krwi w dniach 01.02.2017 (środa) oraz 09.02.2017 (czwartek) w godz. 10-16

na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Krwiobus będzie czekał przed internatem Zespołu Szkół Rolniczych CKP przy ulicy Szczecińskiej 88

Chętnych zapraszamy z dowodem osobistym!!!

Katarzyna Knapik, 3 TE


 
Uroczyste Obchody 9 rocznicy katastrofy wojskowego samolotu CASA C-295M

DSC_6945W dziewiątą rocznicę katastrofy wojskowego transportowca CASA C-295 pamięć o 20 tragicznie zmarłych - czteroosobowej załodze i 16 oficerach wracających z konferencji o bezpieczeństwie lotów z Warszawy, uczciły rodziny, bliscy oraz przyjaciele ofiar tragicznego zdarzenia, a także przedstawiciele władz państwowych, wojskowych, samorządowych, duchowieństwa oraz okoliczni mieszkańcy. Wśród zebranych byli m.in. Antoni Macierewicz Minister Obrony Narodowej i Marek Subocz Wicewojewoda Zachodniopomorski, dowódcy i komendanci jednostek wojskowych, przedstawiciele zaprzyjaźnionych skrzydeł, poczty sztandarowe i delegacje służb mundurowych, samorządowcy powiatów, miast i gmin. Powiat Świdwiński reprezentowali Danuta Malitowska Przewodnicząca Rady Powiatu oraz Mirosław Majka Starosta Świdwiński.

Więcej…
 
Wiadomości ze Szkolnego Koła PCK

Szkolne Koło PCK przy Zespole Szkół Rolniczych CKP przeznaczyło na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy koc, który otrzymało w nagrodę za ubiegłoroczną akcję poboru krwi (uczestniczyły w niej 133 osoby). Upominek ten Szkolne Koło PCK otrzymało od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. W czasie licytacji w ramach tegorocznego finału WOŚP 15 stycznia 2017 roku w Zamku w Świdwinie koc wylicytowano za 50 zł.

Więcej…
 
Życzenia
dzien
 
Ogólnopolski konkurs grantowy „Równać Szanse 2017”

W Ogólnopolskim Konkursie Grantowym o dotacje do 40 000 zł na projekty trwające 15 miesięcy mogą się ubiegać organizacje pozarządowe zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji. Działania realizowane w ramach projektu powinny być adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej (13-19 lat) ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Szczegółowe informacje pod adresem: www.rownacszanse.pl Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 315

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości