Powiatowy konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną 2017
pisanka

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie Na najładniejszą pisankę wielkanocną. Po raz pierwszy konkurs ma zasięg powiatowy! Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, które ukończyły 18 lat – twórców amatorów z terenu naszego powiatu.

Konkurs przewiduje 3 kategorie:

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana metodą tradycyjną;

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana dowolną techniką zdobienia jaj;

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana z dowolnie wybranych materiałów.

Pisanki należy dostarczyć w opakowaniu wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Centrum Kultury – Biblioteka Publiczna (Zamek); ul. Zamkowa 7; 78-320 Połczyn-Zdrój. Termin złożenia prac konkursowych upływa 3 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.30.

Więcej…
 
Informacja

Wyniki III Ligi Mężczyzn XIV Kolejka

Więcej…
 
Bieg Zaślubin
img_5078

W niedzielę 12 marca br. odbył się XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin w Kołobrzegu, który cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony biegaczy jak i kibiców. W biegu na 15 km wzięło udział 877 zawodników. Nasi świdwiński zawodnicy z Klubu Biegacza Sprint dobiegając do mety osiągnęli następujące wyniki:

 

Więcej…
 
Połczyński Festiwal Szachowy 2017

W dniu 11 i 12 marca w sanatorium „Gryf” w Połczynie-Zdroju, odbyły się Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego w Szachach w Kategorii Junior i Senior. W pierwszym dniu 67 młodych szachistów rywalizowało w turnieju Junior o Puchar Pana Mirosława Majki – Starosty Powiatu Świdwińskiego.

Więcej…
 
Zaproszenie prezydenta Miasta Szczecin na Dni Skandynawskie
002Szanowni Państwo, Mam zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną, czwartą edycję Dni Skandynawskich, które w tym roku obchodzone będą w dniach 30 marca - 2 kwietnia. Prezentacja działań w ramach polskoskandynawskiej współpracy gospodarczej, a także promocja kultury i edukacji krajów skandynawskich w Polsce odbywać się będzie we współpracy z Ambasadami Danii, Szwecji i Norwegii oraz partnera strategicznego tegorocznego wydarzenia, Ambasady Finlandii.
Więcej…
 
AMAZONKI ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ KOBIET
am

W dniu 8 marca 2017 r. odbyło się spotkanie „Amazonek" i zaproszonych gości z okazji Dnia Kobiet. Dzięki takim świętom jak to, mamy okazję się spotkać. Świętować wspólnie w dużym gronie i planować dalsze działania. Dzięki takim spotkaniom dowartościowujemy się, pozwala nam to na odprężenie, nabieramy zdrowej energii i staramy się normalnie funkcjonować z uśmiechem na twarzy.

Więcej…
 
Informacja
plakat

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – wsparcie sektora turystycznego w województwie zachodniopomorskim, które odbędzie się 21 marca br. o godz. 10:00, w sali nr 106 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16. Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców na inwestycje w produkty i atrakcje sektora turystycznego województwa zachodniopomorskiego. Podczas spotkania umówiona zostanie pełna dokumentacja konkursowa dla działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 oraz przedstawione zostaną informacje na temat innych możliwych źródeł dofinansowania dla branży turystycznej.

Więcej…
 
Spotkanie edukacyjne dla Diabetyków

Stowarzyszenie Diabetyków w dniu 15 marca [środa] zaprasza na spotkanie edukacyjne. Temat spotkania: Oleje Świata i ich oddziaływanie na naszą pamięć. Spotkanie odbędzie się w Świdwińskim Domu Samopomocy o godz. 14.00, a wykład poprowadzi dietetyk mgr Łukasz Stański. Zapraszamy chorych z rodzinami i wszystkich zainteresowanych.

 

Zarząd Diabetyków

Prezes Paweł Gasztold

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 315

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości