Zostań rodziną zastępczą
czwartek, 24 października 2013 13:24
zostan

„…dziecko dla pełnego i harmonijnego rozwoju swojej osobowości powinno wychowywać się w środowisku rodzinnym, w atmosferze miłości, szczęścia i zrozumienia.”

(Konwencja o Prawach Dziecka)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdwinie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w rodzinach naturalnych.

Dzieciom, które nie mogą liczyć na bezpieczeństwo i miłość w swoich rodzinach pragniemy znaleźć środowisko zastępcze.
Poszukujemy osób, które zapewnią osamotnionym i osieroconym dzieciom opiekę, bezpieczeństwo, swobodny rozwój, a przede wszystkim stworzą im prawdziwy dom.
Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego Centrum, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pełnieniem funkcji rodziny zastępczej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdwinie
ul. Koszalińska 12