Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Warsztaty w CK w Połczynie Zdroju

Czy znasz wodafon? Jest to instrument perkusyjny, który wypełniony wodą wydaje piękne, tajemnicze dźwięki. W Połczynie-Zdroju odbędą się warsztaty gry na wodafonie, które przygotują wspólny koncert z udziałem znakomitych polskich artystów: NOIA LLUNA – wokal, zwyciężczyni Grand Prix w The Voice of Polonia 2019, Cezariusz Gadzina - saksofony, Zbigniew Zawadzki - gitara, Marco Giovinazzo - wodafon, Paweł Pańta – gitara basowa oraz Cezary Konrad - perkusja.

Warsztaty poprowadzi Marco Giovinazzo - ceniony perkusjonista włoski, który arkana wodafonu poznał w ciągu swoich licznych podroży artystycznych do Afryki, skąd pochodzi ten instrument. Warsztaty otwarte są dla wszystkich. Niewymagane są wcześniejsze umiejętności gry na żadnym instrumencie, ani nie stawiamy ograniczeń wiekowych. Jedynym warunkiem jest ciekawość artystyczna i entuzjazm. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby zapisać się na warsztaty, proszę wypełnić kartę zgłoszenia:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 507 759 903.
Życzymy udanej przygody artystycznej!

Zarówno warsztaty, jak i koncert są częścią projektu „Za Wodą” realizowanego przez Fundację TAK – Temat Aktualny Kultura we współpracy z Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.

22.07.2020, godz. 10.00  w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju

26.07.2020 godz. 16.00 w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju