Turniej szachowy
piątek, 16 września 2011 08:22

DSCF0022OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO SENIORÓW

I JUNIORÓW 2011

W Centrum Kultury w Połczynie - Zdroju 11 września 2011 roku odbył się Szachowy Otwarty Turniej Powiatu Świdwińskiego.

W zawodach wzięło udział 69 zawodników /37 seniorów i 32 juniorów/, turniej w Połczynie nabrał rangi krajowej, na deskach szachowych zmagali się sportowcy z czterech województw: zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego

i wielkopolskiego.

Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonała radna powiatu p. Helena Kłusewicz.

Zwycięzcą turnieju w kategorii seniorów został Marek Olszewski z Bydgoszczy, który otrzymał okazały puchar ufundowany przez Wicestarostę Powiatu Świdwińskiego p. Romana Kozubka, w kategorii juniorów najlepszy okazał się Piotr Stylinski z Kołobrzegu, który został uhonorowany pucharem ufundowanym przez panią Burmistrz Połczyna Zdroju Barbarę Nowak. Najlepszym zawodnikiem z powiatu świdwińskiego został Kapral Krzysztof.

Puchar „Fer-Pley” ufundowała firma „Almako” Świdwin, to cenne trofeum za sportową i szlachetną postawę organizatorzy przyznali Dawidowi Czarnocie z Redła.

Najmłodsza uczestniczka turnieju pięcioletnia Kinga Marcinkowska z Połczyna - Zdroju otrzymała okazjonalny medal i zebrała duże brawa za swój debiut.

Uroczystego wręczenia nagród i pucharów dokonała p. Helena Kłusewicz oraz Wicestarosta Powiatu Świdwińskiego p. Roman Kozubek, który jest wielkim miłośnikiem i propagatorem tej dyscypliny sportu w naszym regionie.

Wiele wysiłku i serca w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju, włożyli pasjonaci tej królewskiej gry: Wiesław Bućko, Ryszard Kowalczyk, Adam Batura, Wojciech Kalinowski i Adam Szulerecki.

DSCF0006

DSCF0015

DSCF0019

DSCF0022

DSCF0026

DSCF0030

A oto jak przedstawia się tabela wyników w poszczególnych kategoriach:

Juniorzy

 

1 Styliński Piotr 1800 Kołobrzeg 7.5 40.5

2 Kwiatkowski Marek 1452 Koszalin 7.5 40.0

3 Kubiak Jakub 1600 UKS Szach Gryf. 7 40.5

4 Pijewski Miłosz 1600 AKSz Koszalin 6 40.0

5 Pietkiewicz Jan 1600 Choszczno 6 40.0

6 Trembownicka-Wysota 1600 Koszalin 5.5 41.0

7 Rosłon Oskar 1600 Choszczno 5.5 41.0

8 Bocko Mateusz 1600 Kołobrzeg 5.5 34.0

9 Dombrzalski Paweł 1600 Koszalin 5.5 32.5

10 Pilip Patryk 1000 Połczyn - Zdrój 5 36.0

11 Gabryś Natan 1600 AKSz Koszalin 5 35.0

12 Truszkowski Łukasz 1200 Świdwin 5 35.0

13 Strzałkowski Damian 1200 Redło 5 34.0

14 Kabaciński Krzysztof 1600 Kołobrzeg 5 32.0

15 Czajkowski Maciej 1000 Redło 5 31.5

16 Rutkowski Gustaw 1400 Choszczno 5 31.5

17 Orenczak Wojtek 1200 Redło 4.5 33.5

18 Małecki Kuba 1000 Redło 4.5 33.5

19 Igiel,Majka 1000 Połczyn - Zdrój 4.5 24.5

20 Uglis Kamil 1200 Kołobrzeg 4 33.0

21 Cybulski Kamil 1000 Białogard 4 27.0

22 Czarnota Dawid 1000 Redło 4 27

23 Górska Alicja 1000 Połczyn - Zdrój 4 26.5

24 Marcinkiewicz Alicja 1000 Połczyn - Zdrój 4 25.5

25 Janiuk Hubert 1000 Redło 4 24.5

26 Jankowski Dominik 1000 Połczyn - Zdrój 4 23.0

27 Marcinkiewicz Kinga 1000 Połczyn - Zdrój 3 26.5

28 Kędzierski Jakub 1000 Połczyn - Zdrój 2.5 24.5

29 Marchalewicz Diana 1000 Połczyn - Zdrój 2 24.5

30 Darosz Maks 1000 Połczyn - Zdrój 1.5 27.0

31 Nużyński Filip 1000 Połczyn - Zdrój 1.5 26.0

32 Kalinowski Szymon 1000 Połczyn - Zdrój 1 25.0

 

Seniorzy

 

1 Olszewski Marek 2073 BKS Chemik Bydgoszcz 8.5 36.0

2 Sielicki Krzysztof 1600 Skoczek Choszczno 7 36.0

3 Nisztuk Michał 1800 Słupsk 6.5 30.5

4 Kamieniecki Tomasz 1987 AKSz Koszalin 6 36.5

5 Starzyński Waldemar 1818 BKS Chemik Bydgoszcz 6 36.0

6 Parzuchowski Krzysztof 2000 Korona Czaplinek 6 34.0

7 Kurek Mieczysław 1000 Wieża Białogard 6 33.5

8 Kapral Krzysztof 2172 Świdwin 5.5 41.0

9 Lisiński,Henryk 1988 Szczecinek 5.5 33.0

10 Bręgoszewski Leon 1821 Kołobrzeg 5.5 31.5

11 Twarogiel Tadeusz 1944 Dziwna Dziwnów 5 38.0

12 Maciejewicz,Eugeniusz 1800 Czaplinek 5 34.5

13 Kołodziejczyk Piotr 1800 Wieża Białogard 5 34.0

14 Groblewski Ryszard 1800 Czaplinek 5 31.0

15 Zawada Andrzej 1800 BKS Chemik Bydgoszcz 5 30.0

16 Tynny Krzysztof 1600 Czaplinek 5 30.0

17 Bućko Wiesław 1800 Połczyn - Zdrój 5 28.5

18 Rutkowski Jerzy 2020 Słupsk 4.5 41.0

19 Wysocki Tadeusz 1800 Szczecinek 4.5 35.0

20 Dłużyński Krzysztof 1800 Skoczek Choszczno 4.5 33.5

21 Wasylów Jerzy 1800 Trzebiatów 4.5 33.5

22 Szymański Andrzej 1460 Sieraków 4.5 24.5

23 Kempkiewicz Lech 1600 Trzebiatów 4 33.5

24 Szłapak Eugeniusz 1890 Złocieniec 4 32.5

25 Iwaniuk Mieczysław 1000 Połczyn - Zdrój 4 31.0

26 Kowalczyk Ryszard 1600 Caissa Połczyn - Zdrój 4 30.5

27 Kalenik Jan 1600 Szczecinek 4 27.0

28 Gola Wacław 1000 Połczyn - Zdrój 3.5 32.0

29 Tararako Adam 1600 Caissa Połczyn - Zdrój 3.5 30.0

30 Mrozewicz Ryszard 1800 Dziwna Dziwnów 3.5 29.5

31 Klimaszewski Ireneusz 1400 Wieża Białogard 3.5 28.0

32 Budnik Kazimierz 1800 Chemik Bydgoszcz 3.5 26.5

33 Kupiak Sylwester 1629 Kołobrzeg 3.5 26.0

34 Fligiel Szczepan 1400 Słupsk 3.5 25.5

35 Borkowski Hubert 1470 Kołobrzeg 3.5 25.0

36 Kabacińska Iza 1000 Kołobrzeg 2 28.0

37 Kalinowski Wojtek 1000 Połczyn - Zdrój 1 26.0

 

W.B.

 

 

 

 

 

 

 

Szpital Połczyn-Zdrój

Strategia 2014-2022


Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

W obiektywie

zamek.JPG

Szukaj na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości