„Zachodniopomorskie talenty – regionalny system stypendialny” – IV edycja
środa, 21 sierpnia 2013 15:17

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór wniosków w ramach IV edycji projektu systemowego „Zachodniopomorskie talenty – regionalny system stypendialny”. Uczniom ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego zostaną przyznane 123 stypendia na rok szkolny 2013/2014.

Stypendia mają charakter motywacyjny i będą przyznawane uczniom za osiągnięte wyniki w nauce, na podstawie decyzji Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w szczecinie, w oparciu o regulamin określający zasady przyznawania i przekazywania stypendiów, uchwalony przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.stypendia.wup.pl oraz w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie w Biurze Projektu, tel. 91 42 56 177; 91 42 56 152.

Szpital w Połczynie-Zdróju

W obiektywie